STRONA GŁÓWNA->SKANOWANIE startuj z nami dodaj do ulubionych maksymalizuj okno drukuj stronę

Digifotolab.net - Skanowanie slajdów i negatywów

Działamy w branży już ponad 6 lat. Specjalizujemy się w skanowaniu i wydrukach, cyfrowej obróbce materiałów fotograficznych, oraz w cyfrowej obróbce materiałów video. Posiadane doświadczenie oraz odpowiednie wyposażenie pozwala nam zaspokoić potrzeby każdego Klienta - od amatora do profesjonalisty.

Nasza oferta :

Wysokiej jakości skany ze slajdów i negatywów 35 mm dla fotoamatorów i profesjonalistów

 • skanowanie negatywów i diapozytywów-->
 • skanowanie slajdów w ramkach -->

  Najwyższej jakości skany innych formatów na potrzeby amatorów, profesjonalistów
  i poligrafii

 • skanowanie - średni format -->
 • skanowanie - duży format -->
 • skanowanie - inne formaty -->

 • Koszty nośników i przesyłek -->

  Do skanowania filmów używamy profesjonalnych skanerów Konica-Minolta Scan Dimage 5400 II (rozdzielczość skanera to 5400 dpi, gęstość optyczna 4.8) oraz Epson Perfection Photo V700 (rozdzielczość skanera to 6400 dpi, gęstość optyczna 4.0). Zeskanowane zdjęcia nagrywamy na płytę (płyty) CD lub DVD. Wszystkie skany wykonujemy z włączoną funkcją sprzętowego usuwania rys (Digital ICE), co wydatnie podnosi jakość skanów. Na życzenie stosujemy również funkcje przywracania wyblakłych kolorów (Digital ROC), co jest przydatne przy starych filmach np. Orwo oraz redukcji ziarnistości (Digital GEM) (filmy o dużej czułości).

  Wszystkie skany możemy również poddać indywidualnej korekcji parametrów, aby obraz końcowy oddawał jak najpełniej wizję utrwaloną na kliszy fotograficznej.

  Niech nie dadzą się Państwo zwieść niskimi cenami konkurencji. Tylko profesjonalny skaner, w połączeniu z profesionalnym oprogramowaniem, jest w stanie prawidłowo zeskanować klisze i oddać prawidłowo wszystkie jej kolory - przykład na zdjęciu

  2001-2014  digifotolab.net